„ATRIEDA KALĖDOS“

2017 12 21 Elektrėnų meno mokykloje vyko XV-asis muzikuojančių ir kūrybingų šeimų renginys (skirtas Lietuvos valstybė atkūrimo šimtmečiui) „ATRIEDA KALĖDOS“. Tėveliai, vaikai ir mokytojai džiaugėsi kalėdine muge, o vėliau šventiniu koncertu.

DSC 0051
« 2 57 »

Konkursas „Kalėdinis paštas“

Elektrėnų  savivaldybės mokinių kūrybos atvirukų konkursas „Kalėdinis paštas“

Konkursą organizuoja Elektrėnų meno mokykla

Atvirukų paroda eksponuojama Elektrėnų bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

2017 12 21 -2018 01 13

DSC 0033
« 1 7 »

„Dainų dainelė“ II etapas

2017 12 13 mokyklos salėje vyko Elektrėnų savivaldybės vaikų ir mokinių konkurso „Dainų dainelė“ II etapas.

Sveikiname visus, patekusius į zoninį turą, kuris vyks 2018 01 10 Šalčininkuose.

Linkime sėkmės!

Eisvina lapovaitė, 17 m., Elektrėnų meno mokykla
« 1 5 »

Ekskursija į senųjų instrumentų pasaulį

Gruodžio 2 dieną mokytojos R. Andrejaitienė ir J. Dementjeva su savo klasės mokiniais lankėsi Valdovų rūmuose. Vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „ Senųjų muzikos instrumentų pasaulis.“  Ar valdovai mėgo muziką? Kaip atrodo bei skamba Lietuvos didžiųjų kunigaikščių ir Lenkijos karalių Žygimanto Augusto ir Vladislovo Vazos valdymo laikų muzikos instrumentai? Ką apie muziką pasakoja muziejaus eksponatai? Užsiėmime vaikai kartu su tėveliais sužinojo atsakymus į šiuos klausimus, taip pat susipažino su senoviniais XVI–XVII a. instrumentais, apžiūrėjo koklius, gobelenus, paveikslus, dalyvavo muzikiniuose žaidimuose. Pasiklausė klavesino ir vargonų garsų, teorbos arba gotikinės arfos skambesio. O užsiėmimo pabaigoje mažieji ir patys pabuvo rūmų muzikantais – pagrojo senoviniu klavesinu.

Elektrėnų meno mokyklos mokytoja

Jekaterina Dementjeva

DSC01361
« 1 9 »

Sonorum 2017

Sveikiname Elektrėnų meno mokyklos akordeonistą III kl. mokinį Joną Baublį (mokyt. Auksuolė Merkienė) IV tarptautiniame klasikinės muzikos atlikėjų konkurse ,,Sonorum 2017” laimėjusį  III vietą, konkurse pasirodė ir II kl. mokinė Alvita Nastulevičiūtė (mokyt. Kristina Dabravolskaitė)

IMG 0012
« 1 4 »