II tarptautinio Vaclovo Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkurso – festivalio nugalėtojai

Spalio 26-27 dienomis Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko II tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkursas – festivalis. Mūsų mokyklą atstovavo trys mokiniai, kurie buvo įvertinti II ir III vietos laureato diplomais. VI kl. moksleivis Marius Bauras (mokyt. A. Merkienė) laimėjo II-ąją vietą, o Jonas Baublys IV kl., (mokyt. A. Merkienė) ir Alvita Nastulevičiūtė III kl., (mokyt. K. Dabravolskaitė) tapo III-iųjų vietų laureatais. Sveikiname moksleivius ir juos ruošusias pedagoges!

BeFunky-collage

Konkurso ,,Les Cles D‘or – Aukso Raktai“ nugalėtoja

Sveikininame smuikininkę Vakarę Černiauskaitę konkurse ,,Les Cles D‘or – Aukso Raktai“ Vilniuje laimėjus I-ąją vietą! Šis konkursas plačiai žinomas daugelyje šalių, įkurtas dar 1992 metais Paryžiuje, o vėliau sparčiai išpopuliarėjęs ir dabar vykstantis net 12-oje valstybių. Spalio 18 – 21 dienomis konkursas pirmą kartą buvo surengtas Lietuvoje, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje. Jame dalyvavo smuikininkai, pianistai ir fleitininkai iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, jog mūsų meno mokyklos mokinė Vakarė Černiauskaitė, būdama jauniausia savo amžiaus kategorijoje, tarptautinės komisijos buvo įvertinta geriausiai ir tapo pirmosios vietos laureate. Po konkurso Vakarė turėjo galimybę dalyvauti komisijos nario, smuikininko Cesar Velev vedamoje meistriškumo pamokoje. Dėkojame jos mokytojai Rimai Gritienei bei koncertmeisterei Anai Tretjakovai už darbą ir atsidavimą besiruošiant konkursui. Ir toliau linkime gražaus muzikinio kelio bei puikių laimėjimų!

received 2167201453331232
« 1 4 »

Koncertas ,,Rudens spalvos“

Pasibaigus šiltam ir gražiam rudenėliui, fortepijono skyriaus mokiniai dalinosi rudeninėmis spalvomis skambindami fortepijonu. Spalio 23 dieną dieną mokykloje įvyko koncertas ,,Rudens spalvos“, kuriame dalyvavo gausus būrys pianistų, kuriuos ruošė mokytojos Vilma Gumbienė, Rasa Hopenienė, Lauryna Lankutytė, Ona Navickienė, Daiva Niccolini ir Rūta Striškaitė. Renginys prasidėjo šiek tiek kitaip, netikėtai – ne fortepijono garsais. Saksofonininkas Olegas Maksimec klausytojus kvietė pasimėgauti saksofono tembru, atlikdamas A. Piazzollos muziką. Toliau koncerte fortepijono mokiniai besidalindami muzika keliavo džiazo keliais, nostalgiškai prisiminė praėjusią vasarą, svajojo ir ieškojo įvairiausių spalvų muzikoje. Pabaigoje mokytojos Lauryna Lankutytė, Rūta Striškaitė ir koncertmeisterė Viktorija Borisenko atliko muzikinį siurprizą – W. A. Mocarto ,,Turkų maršą“  6 rankomis. Taigi koncertas buvo šiltas, spalvingas, kaip ir praėję rudens mėnesiai. Dėkojame visiems pedagogams paruošusiems mokinius ir koncerto organizatorėms mokytojoms Laurynai  Lankutytei ir Rūtai Striškaitei.

IMG-3714
« 1 7 »