Tarptautinis chorų festivalis-konkursas “Mūsų dainose”

2018 metų lapkričio 24 d. Elektrėnų meno mokyklos Jaunučių ir Jaunių chorai dalyvavo tarptautiniame chorų festivalyje-konkurse “Mūsų dainose” Vievyje ir buvo įvertinti kompetetingos komisijos. Jaunučių choras iškovojo III-iąją vietą, o Jauniai- IV-ąją. Taip pat chorams buvo įteiktos Elektrėnų savivaldybės mero padėkos.
Chorus paruošė mokytoja Asta Balnionytė-Grajevskė, akompanavo Ana Tretjakova. Sveikiname ir džiaugiamės šiais reikšmingais pasiekimais!
received_290783578209792

III chorų festivalis šv. Cecilijos garbei

2018 metų lapkričio 25 d. Elektrėnų švč. Mergelės Merijos Kankinių Karalienės bažnyčioje įvyko III chorų festivalis šv. Cecilijos garbei. Festivalyje dalyvavo Elektrėnų meno mokyklos Jaunučių ir Jaunių chorai (vad. A. Balnionytė), Nemenčinės muzikos mokyklos vokalinis ansamblis (vad. R. Juknevičius) ir choras (vad. R. Juknevičius), Elektrėnų švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės parapijos vaikų choras (vad. R. Striškaitė), Elektrėnų savivaldybės moterų vokalinis ansamblis (vad. A. Balnionytė) ir Elektrėnų kultūros centro vokalinis moterų ansamblis “Eldija” (vad. A. Balnionytė).  Festivalio koncertmeisterė R. Striškaitė.
Festivalį organizavo Elektrėnų meno mokykla ir Elektrėnų švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia. Festivalio meno vadovė Asta Balnionytė. Festivalio rėmėjai: Elektrėnų savivaldybė, UAB “Savaitė”
2018-11-27 12-55-46 189
« 1 7 »

Jaunųjų atlikėjų festivalis ,,Rudens Pop Jazz”

Spalio 24d. Vilniaus ,,Ąžuoliuko” muzikos mokykloje įvyko šalies jaunųjų atlikėjų festivalis ,,Rudens Pop Jazz”. Mūsų mokyklą ansamblių kategorijoje atstovavo du ansambliai: Dovydas Januškevičius ir Rytis Ravinskas bei Julius Dalibagas ir Elista Sabonytė. Džiaugiamės mokinių  pasirodymais ir sveikiname Julių ir Elistą, kurie buvo įvertinti nominacija už puikų ansambliškumą. Mokinius festivaliui paruošė mokytojai Andrius Stankevičius ir Lauryna Lankutytė.

46836862 2003878316576277 8020824220957147136 n
« 1 2 »

Respublikinis fortepijoninių ansamblių festivalis „ŠOKIŲ PASAULYJE“

2018 11 24 Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyko respublikinis fortepijoninių ansamblių festivalis „ŠOKIŲ PASAULYJE“, kurį organizavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla. Kiekvienais metais festivalio dalyviai atlieka vienos pasirinktos Europos šalies muzikos kūrinius. Šiais metais dalyviai susirinkę iš visos Lietuvos skambino lietuvių kompozitorių kūrinius.
Renginyje sėkmingai pasirodė ir Elektrėnų meno mokyklos mokiniai. Sesės Greta Baublytė  1 kl.( kuri pelnė jauniausiojo dalyvio diplomą) ir Aistė Baublytė 2 kl.( Mokytoja Vilma Gumbienė), Kamilė Jodkaitė 2 kl. ir Monika Liekytė 3 kl.( Mokytoja Vilma Gumbienė) bei Dovydas Mykolas Kaminskas 6 kl. ir Markas Jonas Jasudas 6 kl. ( Mokytoja Ona Navickienė).
Jaunieji muzikantai bei jų tėveliai džiaugėsi galimybe koncertuoti nuostabioje vėlyvojo baroko bažnyčios aplinkoje su puikia akustika, kurioje nuolat vyksta įžymių muzikų koncertai. Renginio organizatorių  mielos dovanos, diplomai ir įvairiaspalvė, įdomi lietuvių kompozitorių muzika paliko neužmirštamus įspūdžius.

20181124 130635
« 1 2 »

Koncertas – susitikimas su kompozitoriumi Valdu Stanaičiu

Lapkričio 15 dieną mokykloje įvyko kasmetinis koncertas – susitikimas su kompozitoriumi. Šiemet renginio organizatorė mokytoja Ona Navickienė nusprendė pakviesti pristatyti savo kūrybą mūsų mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų mokytoją bei kompozitorių Valdą Stanaitį. Nuo pat rugsėjo mėnesio koncerto dalyviai intensyviai ruošėsi ir mokėsi kompozitoriaus kūrinius. Koncerte suskambėjo 16 pasirodymų tiek solo, tiek dueto sudėtyje. Daugelį kūrinių net pats kompozitorius išgirdo atliekant pirmą kartą, kadangi kai kurie kūriniai sukurti dar visai neseniai. V. Stanaitis negailėjo gražių žodžių ir dėkojo mokiniams už puikiai įprasmintus kūrinius. Koncerte be mokinių pasirodė ir mokytojos R. Gritienė, kuri labai įtaigiai pagriežė pjesę ,,Šią naktelę per naktelę“ bei L. Lankutytė, kurios atliktas kūrinys ,,Sutemų drugys“ sulaukė ypatingų ovacijų. Visą koncertą vedė ir pokalbį su kompozitoriumi V. Stanaičiu moderavo mokytoja V. Gumbienė. Mokiniams buvo labai įdomu iš arčiau susipažinti su kompozitoriumi, klausytis kūrinių sukūrimo istorijų, užduoti jam klausimus. Dėkojame mokytojams, paruošusiems mokinius šiam koncertui bei renginio organizatorei O. Navickienei, jog kiekvienais metais puoselėja šią idėją. Džiugu, jog mūsų mokykloje dirba ne tik puikūs pedagogai, bet ir talentingi kompozitoriai.

145

Koncertas ,,Muzika iš kino filmų, miuziklų, animacinių filmų”

Lapkričio 13 dieną mokykloje įvyko muzikinė popietė ,,Muzika iš kino filmų, miuziklų, animacinių filmų“.  Įdomi ir vaikams artima koncerto tema pritraukė daug dalyvių ir klausytojų, salė buvo sausakimša. Mokiniai susipažino su įvairiais animacinių filmų veikėjais: Šreku, Brėmeno muzikantais, Rožine Pantera, Flinstounais, Peliuku Mikiu, katinu Leopoldu. Taip pat girdėjome muzikos ir iš kino klasika tapusių žymių filmų, tokių kaip: ,Amelija iš Montmartro“, ,,Tas pats Miunhauzenas“, ,,Žaisliukas“. Koncerte be puikių solistų dalyvavo ir mokyklos jaunučių bei jaunių chorai, kurie atliko ištraukas iš filmo ,,Ilga kelionė per kopas“, animacinio serialo ,,Mikimauzo klubas“, miuziklo ,,Mamma mia“. Ypatingai linksmai ir darniai mokyklos akordeonininkų orkestras, kartu su pianiste V. Viktoravičiūte, būgnininku A. Čižiumi bei saksofono mokytoju O. Maksimec atliko pagrindinę temą iš animacinio serialo ,,Flinstounai“. Muzikantai visą salę užkrėtė puikia nuotaika ir noru ploti ir trypti kartu. Labai jautriai mokyklos gitarisčių ansamblis atliko dainą ,,Aleliuja“ iš filmo ,,Šrekas“.  Išsiskyrė ir  A. Ališausko bei D. Kojalaitės vokalinis duetas. Jie ne tik puikiai sudainavo karaliaus ir princesės duetą iš filmo ,,Brėmeno muzikantai“, bet ir suvaidino mažą spektakliuką, kuris puikiai atitiko muzikos

Dėkojame visiems pedagogams, ruošusiems mokinius šiam įdomiam koncertui, o ypatinga padėka šį puikų renginį suorganizavusioms mokytojoms Daivai Niccolini bei Jekaterinai Dementjevai.

20181113 160707
« 1 14 »

Pärnu akordionimuusika

Džiaugiamės puikiais 6 klasės mokinės – Livijos Zakarevičiūtės pasiekimais, kuri 2018m. spalio 27d. Estijoje, Piarnu mieste dalyvavo tarptautiniame akordeonistų konkurse  ,,Pärnu akordionimuusika” ir iškovojo 2-ąją vietą. Mokinę paruošė mokytoja Kristina Dabravolskaitė.
received_163599897928600