Akordeono skyriaus Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams

Gruodžio 10d. Elektrėnų meno mokykloje įvyko akordeono skyriaus Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams, kuriam mokinius paruošė mokytojos A. Merkienė, J. Janavičiūtė ir K. Dabravolskaitė. Koncerto šventinę nuotaiką kūrė akordeonistų orkestras, įvairūs ansambliai bei solistai.
received_281057815887653

Mokytojos L. Lankutytės mokinių Kalėdinis koncertas

Gruodžio 11d. mokyklos salėje vyko mokytojos Laurynos Lankutytės mokinių Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams. Nuoširdžiai muzika dalinosi 13 mokinių, iš kurių 8 mokosi fortepijoną kaip savo specialybę, o penkiems tai antrasis instrumentas. Koncerte skambėjo ne tik soliniai kūriniai, išgirdome tris fortepijoninius duetus ir du kamerinius ansamblius su jaunaisiais kornetininkais. Koncerto klausytojai liko sužavėti puikiu koncertu ir dėkojo atlikėjams ir mokytojai už šiltą vakarą.

20181211 181254
« 1 2 »

 

Vakaronė – koncertas “Aš jau moku!”

Gruodžio 6 d. Elektrėnų meno mokykloje mokytoja J. Janavičiūtė organizavo jau tradicija tampančią vakaronę – koncertą “Aš jau moku!”. Koncerte skambėjo ne tik akordeono bei fortepijono muzika, bet vyko ir viktorina, kurios metu buvo galima laimėti prizus. Scenoje pasirodė 18 dalyvių, juos paruošė mokytojos: A. Merkienė, K. Dabravolskaitė, V. Gumbienė ir J. Janavičiūtė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Po koncerto vakaronė tęsėsi prie vaišių stalo.

36EC72C5-E442-46DC-8F63-B312B5E635E7

Kalėdinis koncertas ,,Švenčių belaukiant”

Gruodžio 7 d. Kazokiškių  pradinėje mokykloje vyko kalėdinis koncertas ,,Švenčių belaukiant” mažiesiems darželio ugdytiniams, mokinukams ir jų tėveliams. Koncertą organizavo Kazokiškių pradinės mokyklos mokytoja Vita Norkūnienė ir Elektrėnų meno mokyklos mokytoja Auksuolė Merkienė. Mokykloje skambėjo ne tik akordeono muzika, kurią atliko jaunieji akordeonistai: Ignas Triponas, Andželika Kananavičiūtė, Marius Bauras, Paulius Norkūnas ir Jonas Baublys. Jonas ir Paulius dovanojo keletą kūrinėlių, kuriuos atliko  elektroniniais vargonėliais “YAMAHA” (mokyt. V. Gumbienė). Na, o žaismingas  Kazokiškių pradinės mokyklos mokinukų pasirodymas, kuriuos ruošė mokyt. V. Norkūnienė, linksmino visus  lietuvių liaudies daina ,,Kumelaitė”. Jie taip pat šoko lietuvių liaudies šokius: ,,Bulius”, ,,Mikita”, ,,Trepsiukas”. Koncerto pabaigoje visi, net ir tėveliai, prisijungę žaidė lietuvių liaudies žaidimus.

IMG 0122
« 1 2 »

,,Atrieda Kalėdos”

Maloniai kviečiame muzikuojančias šėimas dalyvauti jau XVI – ajame muzikuojančių ir kūrybingų šeimų renginyje ,,Atrieda Kalėdos”. Bus daug linksmų, netikėtų ir šeimyniškai jaukių pasirodymų. Visus kviečiame tai išgirsti ir kartu pasitikti artėjančias šventes!
seimu koncerto afisa-2018-1

Antro instrumento popietė ,,Muzikinė dėžutė”

Šių metų Lapkričio 29 dieną Elektrėnų meno mokykloje vyko antro instrumento mokinių muzikinė popietė “Muzikinė dėžutė” kurioje dalyvavo : Liepa Dalibagaitė II kl.,Paulius Norkūnas II kl.,Jonas Baublys IV kl.-Mokyt. V.Gumbienė.

Karolis Lukaševičius IV kl.,Matas Lazar III kl.,Neidas Biekša III kl.,Marius Bauras VI kl.-Mokyt. A.Merkienė.
Livija Zakarevičiūtė VI kl.-Mokyt. K.Dabravolskaitė.
Paulius Šomka III kl.- Mokyt. L.Lankutytė.
Viktorija Česonytė V kl.,Augustinas Belych V kl.,Deimantė Černiauskaitė V kl., Aleksas Eitminavičius III kl.- Mokyt. R.Striškaitė.
Nevilė Malakauskaitė III kl.Darius Baravykas IV kl.,Emilija Kochanskaitė V kl., Rūta Janonytė VII kl.-Mokyt. V.Karžinauskienė
Muzikinės popietės organizatorė ir vedėja mokyt. V.Karžinauskienė
IMG 20181129 163843
« 1 4 »

Edukacinė išvyka į operą ,,Penki Merės stebuklai”

Gruodžio 2-ąją dieną mokytojos Ona Navickienė, Lauryna Lankutytė ir Daiva Niccolini organizavo edukacinę išvyką į Nacionalinį operos ir baleto teatrą. Mokiniai vyko žiūrėti Ramintos Šerkšnytės dviejų veiksmų operos vaikams ,,Penki Merės stebuklai”, pagal Pamelos Travers ir kitų autorių kūrinių motyvus. Dauguma mokinių pirmą kartą lankėsi teatre ir žiūrėjo operą. Įdomus ir įtraukiantis siužetas neleido nuobodžiauti, o muzika puikiai iliustravo libretą. Vaikai su dideliu susidomėjimu bandė suskaičiuoti penkis Merės stebuklus, o vėliau tarpusavy dalinosi interpretacijomis. Tą dieną ne tik opera buvo stebuklinga, bet ir pats miestas vaikus pasitiko kaip iš pasakos – baltas ir gausiai apsnigtas. Po operos, sparčiu žingsniu žygiuodami moksleiviai aplankė ką tik įžiebtas miesto eglutes Katedros ir Rotušės aikštėse. Vėliau, žinoma, užvirė diskusija, kuri eglė vis dėlto gražesnė. Po pasivaikščiojimo išalkę mokiniai išvyką pabaigė ,,Gusto blyninėje”, kur šiltai ir jaukiai galėjo pasidalinti dienos įspūdžiais. Penktokė Elista Sabonytė džiaugėsi puikia kelione: ,,Išvyka labai patiko, nes aplankėme teatrą, pamatėme operą, apžiūrėjome egles, o vėliau ir skaniai papietavome. Namo grįžau su daug įspūdžių.”

received 456617554867462
« 1 5 »