Akordeono skyriaus Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams

Gruodžio 10d. Elektrėnų meno mokykloje įvyko akordeono skyriaus Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams, kuriam mokinius paruošė mokytojos A. Merkienė, J. Janavičiūtė ir K. Dabravolskaitė. Koncerto šventinę nuotaiką kūrė akordeonistų orkestras, įvairūs ansambliai bei solistai.
received_281057815887653

Mokytojos L. Lankutytės mokinių Kalėdinis koncertas

Gruodžio 11d. mokyklos salėje vyko mokytojos Laurynos Lankutytės mokinių Kalėdinis koncertas – susirinkimas tėvams. Nuoširdžiai muzika dalinosi 13 mokinių, iš kurių 8 mokosi fortepijoną kaip savo specialybę, o penkiems tai antrasis instrumentas. Koncerte skambėjo ne tik soliniai kūriniai, išgirdome tris fortepijoninius duetus ir du kamerinius ansamblius su jaunaisiais kornetininkais. Koncerto klausytojai liko sužavėti puikiu koncertu ir dėkojo atlikėjams ir mokytojai už šiltą vakarą.

20181211 181254
« 1 2 »

 

Vakaronė – koncertas “Aš jau moku!”

Gruodžio 6 d. Elektrėnų meno mokykloje mokytoja J. Janavičiūtė organizavo jau tradicija tampančią vakaronę – koncertą “Aš jau moku!”. Koncerte skambėjo ne tik akordeono bei fortepijono muzika, bet vyko ir viktorina, kurios metu buvo galima laimėti prizus. Scenoje pasirodė 18 dalyvių, juos paruošė mokytojos: A. Merkienė, K. Dabravolskaitė, V. Gumbienė ir J. Janavičiūtė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Po koncerto vakaronė tęsėsi prie vaišių stalo.

36EC72C5-E442-46DC-8F63-B312B5E635E7

Kalėdinis koncertas ,,Švenčių belaukiant”

Gruodžio 7 d. Kazokiškių  pradinėje mokykloje vyko kalėdinis koncertas ,,Švenčių belaukiant” mažiesiems darželio ugdytiniams, mokinukams ir jų tėveliams. Koncertą organizavo Kazokiškių pradinės mokyklos mokytoja Vita Norkūnienė ir Elektrėnų meno mokyklos mokytoja Auksuolė Merkienė. Mokykloje skambėjo ne tik akordeono muzika, kurią atliko jaunieji akordeonistai: Ignas Triponas, Andželika Kananavičiūtė, Marius Bauras, Paulius Norkūnas ir Jonas Baublys. Jonas ir Paulius dovanojo keletą kūrinėlių, kuriuos atliko  elektroniniais vargonėliais “YAMAHA” (mokyt. V. Gumbienė). Na, o žaismingas  Kazokiškių pradinės mokyklos mokinukų pasirodymas, kuriuos ruošė mokyt. V. Norkūnienė, linksmino visus  lietuvių liaudies daina ,,Kumelaitė”. Jie taip pat šoko lietuvių liaudies šokius: ,,Bulius”, ,,Mikita”, ,,Trepsiukas”. Koncerto pabaigoje visi, net ir tėveliai, prisijungę žaidė lietuvių liaudies žaidimus.

IMG 0122
« 1 2 »

Antro instrumento popietė ,,Muzikinė dėžutė”

Šių metų Lapkričio 29 dieną Elektrėnų meno mokykloje vyko antro instrumento mokinių muzikinė popietė “Muzikinė dėžutė” kurioje dalyvavo : Liepa Dalibagaitė II kl.,Paulius Norkūnas II kl.,Jonas Baublys IV kl.-Mokyt. V.Gumbienė.

Karolis Lukaševičius IV kl.,Matas Lazar III kl.,Neidas Biekša III kl.,Marius Bauras VI kl.-Mokyt. A.Merkienė.
Livija Zakarevičiūtė VI kl.-Mokyt. K.Dabravolskaitė.
Paulius Šomka III kl.- Mokyt. L.Lankutytė.
Viktorija Česonytė V kl.,Augustinas Belych V kl.,Deimantė Černiauskaitė V kl., Aleksas Eitminavičius III kl.- Mokyt. R.Striškaitė.
Nevilė Malakauskaitė III kl.Darius Baravykas IV kl.,Emilija Kochanskaitė V kl., Rūta Janonytė VII kl.-Mokyt. V.Karžinauskienė
Muzikinės popietės organizatorė ir vedėja mokyt. V.Karžinauskienė
IMG 20181129 163843
« 1 4 »

Edukacinė išvyka į operą ,,Penki Merės stebuklai”

Gruodžio 2-ąją dieną mokytojos Ona Navickienė, Lauryna Lankutytė ir Daiva Niccolini organizavo edukacinę išvyką į Nacionalinį operos ir baleto teatrą. Mokiniai vyko žiūrėti Ramintos Šerkšnytės dviejų veiksmų operos vaikams ,,Penki Merės stebuklai”, pagal Pamelos Travers ir kitų autorių kūrinių motyvus. Dauguma mokinių pirmą kartą lankėsi teatre ir žiūrėjo operą. Įdomus ir įtraukiantis siužetas neleido nuobodžiauti, o muzika puikiai iliustravo libretą. Vaikai su dideliu susidomėjimu bandė suskaičiuoti penkis Merės stebuklus, o vėliau tarpusavy dalinosi interpretacijomis. Tą dieną ne tik opera buvo stebuklinga, bet ir pats miestas vaikus pasitiko kaip iš pasakos – baltas ir gausiai apsnigtas. Po operos, sparčiu žingsniu žygiuodami moksleiviai aplankė ką tik įžiebtas miesto eglutes Katedros ir Rotušės aikštėse. Vėliau, žinoma, užvirė diskusija, kuri eglė vis dėlto gražesnė. Po pasivaikščiojimo išalkę mokiniai išvyką pabaigė ,,Gusto blyninėje”, kur šiltai ir jaukiai galėjo pasidalinti dienos įspūdžiais. Penktokė Elista Sabonytė džiaugėsi puikia kelione: ,,Išvyka labai patiko, nes aplankėme teatrą, pamatėme operą, apžiūrėjome egles, o vėliau ir skaniai papietavome. Namo grįžau su daug įspūdžių.”

received 456617554867462
« 1 5 »

XVIII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas

Gruodžio 1d. mūsų mokyklos mokinės Ariana Citovič, Emilija Kuodzevičiūtė ir Viktorija Šablinskaja dalyvavo XVIII respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje – maratone. Renginys išties neeilinis, jame dalyvavo net 529 mokiniai iš 36 respublikos muzikos (meno) mokyklų, kuriuos ruošė 244 mokytojai. Tuo pat metu jaunieji pianistai grojo net 12-oje Kauno miesto salių. Mūsų mokinės grojo Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje. Duetu smagų kūrinį atliko antrokės Ariana Citovič (mokyt. O. Navickienė) ir Viktorija Šablinskaja (mokyt. L. Lankutytė), o solo svajingą pjesę paskambino ketvirtokė Emilija Kuodzevičiūtė (mokyt. O. Navickienė).
20181201 123047
« 1 3 »

 

Koncertas – susitikimas su kompozitoriumi Valdu Stanaičiu

Kiekvienais metais, lapkričio pabaigoje, Elektrėnų meno mokykloje vykdomas tęstinis projektas „Koncertas – susitikimas su kompozitoriumi“, jo organizatorė mokytoja Ona Navickienė. Mūsų mokykloje jau yra apsilankę tokie įžymūs Lietuvos kompozitoriai, kaip V. Bagdonas, L. Povilaitis, A. Šenderovas, K. Vasiliauskaitė ir daugybė kitų Lietuvos žinomų kompozitorių. Šiais metais nusprendėme toli nesidairyti ir susipažinti su mūsų kolegos mokytojo ir kompozitoriaus Valdo Stanaičio kūryba. Valdas jau daug metų dirba mūsų mokykloje, moko vaikučius pūsti varinius pučiamuosius instrumentus, kai pritrūksta repertuaro, pats jiems kuria muziką. Kompoziciją jis studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kompozitoriaus Osvaldo Balakausko klasėje. Valdo kūryba yra labai savita, originali, pasižyminti lietuviško folkloro panaudojimu, dažnai variaciniu vystymo principu. Iš kiekvieno kūrinėlio trykšta nuoširdumas, lyrika. Jo kūryba yra artima vaikų pasauliui, jų mąstymui. Kaip sakė pats kompozitorius, daugeliui kūrinių pavadinimus sugalvojo jo sūnus.

Šių metų lapkričio 15 d. vykusiame koncerte buvo atliekami kompozitoriaus Valdo Stanaičio kūriniai. Skambėjo kūriniai fortepijonui, kuriuos atkliko Auksė Gytautė Četyrkovskytė 3 kl. (mokyt. Rasa Hopenienė), Emilija Kuodzevičiūtė 4 kl. (mokyt. Ona Navickienė), Abigailė Šport 4 kl. (mokyt. Lauryna Lankutytė), Mija Čižiūtė 4 kl. (mokyt. Daiva Niccolini), Kajus Girsa 5 kl. (mokyt. Vilma Gumbienė), Augustas Batisa 4 kl. (mokyt. Daiva Niccolini). Ypatingai įdomiai ir spalvingai kompozitoriaus kūrinius „Išleido leido“ ir „Sutemų drugys“ atliko mūsų mokyklos mokytoja Lauryna Lankutytė. Koncerte griežė ir styginių specialybės mokiniai: Ūla Rudė 2 kl. (mokyt. Georgijus Rancevas), Rusnė Petraitytė 4 kl. (mokyt. Rima Gritienė), Viktorija Kononova 5 kl. (mokyt. Georgijus Rancevas). Mokytoja Rima Gritienė solo atliko Valdo Stanaičio kūrinį „Šią naktelę per naktelę“. Kompozitorius buvo dėkingas už įdomią šio kūrinio interpretaciją, nes pirmą kartą išgirdo atliekant jį smuiku. Kompozitorius Valdas Stanaitis yra pūtikas, vadovauja mokyklos pučiamųjų orkestrui, todėl nestebina, kad koncerte dalyvavo mokiniai grojantys pučiamaisiais instrumentais. Nuoširdžiai ir spalvingai kūrinius atliko trimitininkas Dovydas Januškevičius 3 kl. (mokyt. Andrius Stankevičius), dviejų vyrukų, pučiančių eufonijas, Damyro Apanavičiaus 3 kl. ir Lino Jasnausko 3 kl. ansamblis atliko kūrinį „Kalėdų belaukiant“ (mokyt. Valdas Stanaitis), puikiai pasirodė trimitininkas Julius Dalibagas 7 kl. (mokyt. Andrius Stankevičius) ir saksofonininkas Kristupas Linkus 7 kl. (mokyt. Olegas Maksimec).

Styginių ir pučiamųjų specialybės mokiniams akompanavo Ana Tretjakova ir Laura Atkočiūnienė. Koncertą organizavo mokytojos Ona Navickienė ir Rasa Hopenienė. Šiltai ir nuoširdžiai koncertą vedė mokyt. Vilma Gumbienė. Šis koncertas – susitikimas padovanojo daug šiltų akimirkų, nuostabių melodijų, nelauktų ir puikių interpretacijų. Daugelis kūrinių buvo atlikti pirmą kartą, kompozitorius džiaugėsi visomis premjeromis, sveikino mokinius, puikiai atlikusius jo kūrinius. Mokiniai ir mokytojai buvo dosniai apdovanoti kompozitoriaus dovanėlėmis ir Elektrėnų meno mokyklos direktoriaus Evaldo Petkevičiaus padėkomis su kompozitoriaus autografu. Lauksime naujų metų ir susitikimų su kitomis įžymybėmis.

Elektrėnų meno mokyklos mokytoja metodininkė Ona Navickienė

101
« 1 6 »