asdasd

KVIEČIA LINKSMOS IR LIŪDNOS ISTORIJOS

Skambės iki skausmo pažįstama pasaulio klasika, į kurią pažiūrėta kitu (šių dienų) kampu…O pasakojimai apie žymius kompozitorius, kad ir kaip norėtusi jų linksmesnių, bus graudžiai liūdni…
Lapkričio 11 d., 17.30 val. Elektrėnų meno mokyklos salėje
Vyks spektaklis-koncertas
„LINKSMOS IR LIŪDNOS ISTORIJOS“Libreto autorius ir kompozitorius – Vidmantas Bartulis
Vidmantas Bartulis yra vienas žymiausių šiuolaikinių Lietuvos respublikos kompozitorius. Elektreniečiams jau yra tekę girdėti vieną iš jo teatralizuotų projektų „Taip Donelaiti“, kuris vyko miesto bibliotekos salėje ir paliko neišdildomą ispudį. Vidmantas Bartulis taip pat yra vienas iš Kauno filharmonijos vadovų.
Spektaklyje skambės Johanno Sebastiano Bacho, Vidmanto Bartulio, Henry Purcellio, Rodiono Ščedrino, Igorio Frolovo, Frederico Chopino, Roberto Schumanno, Giedriaus Kuprevičiaus muzika.
Spektaklis – koncertas “Linksmos ir liūdnos istorijos” – tai projektas, skirtas ne tik vyresniojo amžiaus vaikams, bet ir suaugusiems, kuriuo siekiama supažindinti žiūrovus su muzikos kūrybos bei įvairių amžių kompozitorių gyvenimo istorijomis, paliesti muzikos prasmės, reikšmės ir poveikio pasauliui klausimus.
Muzikos pasaulis – tai nesibaigiančios istorijos: linksmos, liūdnos, neįtikėtinos, o kartais gal ir begalo kasdienės…“Pasaulis toks pilnas muzikos… linksmos, liūdnos, trankios, švelnios…” – pagalvojo pagrindinis spektaklio-koncertu herojus Bartuliuks. “Ir visa ji skamba, kažkieno mėgstama, klausoma, mylima, nekenčiama… Muzika mus auklėja, taurina… Per savo mėgstamą muziką mes susirandame draugus, mylime savo artimus ir linkime visiems gero, nes patys daromės geresni… Blogai būtų, jei muzikos apskritai nebūtų…”
Šis spektaklis – koncertas, su dideliu pasisekimu, jau yra apkeliavęs nemažai Lietuvos miestų, miestelių. Paliko didelį įspūdį ne tik didžiųjų respublikos salių klausytojams, bet ir bendro lavinimo, muzikos ir meno mokyklų mokiniams bei mokytojams.
Spektaklyje gros ir vaidins:GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)ARNAS BARTULIS (mušamieji)irKAUNO FORTEPIJONINIS TRIOLina Krėpštaitė (fortepijonas)Indrė Čepinskienė (smuikas)Asta Krištaponienė (violončelė)Projektą remia LR Kultūros ministerija
Kauno fortepijoninis trio – jaunas ir žavingas moteriškas kolektyvas, į kurį susibūrė tiek gyvenime, tiek muzikoje panašiai mąstančios atlikėjos: pianistė Lina Krėpštaitė, smuikininkė Indrė Čepinskienė ir violončelininkė Asta Krištaponienė. Kauno publikai puikiai pažįstamos muzikantės neslepia, kad trio – dovana ne tik klausytojams, bet ir pačioms sau.Giedrius Prunskus – 1992 m. pradėjo studijuoti dainavimą Kauno J.Gruodžio konservatorijoje. Mokėsi pas dėst. Reginą Kabalinienę, vėliau – pas doc. Gediminą Šmitą, konservatoriją baigė 1995 m. Dainavimo studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, doc. G. Šmito klasėje. 2000 m. baigė bakalauro studijas. 2001 – 2002 m. studijavo dainavimą Vokietijoje, Leipcigo Felix Mendelssohn – Bartholdy vardo aukštojoje muzikos mokykloje pas prof. Jitka Kovařikova – Richter. 2003 m. baigė studijas LMTA KF ir gavo magistro diplomą. Solistas bendradarbiauja su Kauno filharmonija, Kauno valstybiniu choru, įvairiais Lietuvos chorais bei orkestrais.Kaip solistas dalyvavo daugelyje koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose bei užsienyje. Koncertavo Italijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje, Estijoje. Šalia operinio repertuaro atlieka Lied žanro kūrinius, oratorinę bei religinę muziką, rengia teminius koncertus. Yra surengęs ne vieną solinį koncertą įvairiose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų salėse.

Tad, maloniai kviečiu praleisti vieną iš tamsių lapkričio vakarų kartu.
Kartu su linksmomis ir liūdnomis istorijomis…
Elektrėnų meno mokyklos direktorius Evaldas Petkevičius